28 Kasım 2012 Çarşamba

Golden Rose'dan ışıl ışıl tırnaklar!

Golden Rose tarafından Türkiye’de ilk kez üretilen Jolly Jewels Oje, şimdi de tırnaklarda mücevher etkisi yaratarak metalik ışıltı akımını farklı boyutlara taşıyor. Tırnaklara göz alıcı ve olağanüstü bir görünüm sağlayan, şişesine bakıldığında mücevher görünümlü olan Golden Rose Jolly Jewels Oje, son dönemin metalik renk ışıltı trendinde yeni bir akım yaratıyor.

Golden Rose Jolly Jewels Oje’yi uygulamak da çok kolay. İsterseniz dilediğiniz renkteki ojenizin üzerine bir kat uygulayarak ışıltılı ve parçalı simlerden oluşan mücevher etkili bir görünüm yakalayabilir, isterseniz de tek başına ışıltıların oluşturduğu renkle sofistike tırnaklar yaratabilirsiniz.


Camgöbeği yeşili, mor, kırmızı, pembe, altın, gümüş, beyaz üzerine renkli pırıltılı olmak üzere sezon modası 17 renkten oluşan Golden Rose Jolly Jewels Oje Serisi, iddialı tırnaklarla güzelliğinizi tamamlıyor. Pırıltılı özelliğinin yanı sıra mücevher görünümlü yapısıyla da tırnaklarınızda son yılların ışıltı modası ile ön plana çıkacak.

Golden Rose Jolly Jewels Oje 107, 114 ve 111


Golden Rose Jolly Jewels Oje 105, 110, 108 ve 116

Türkiye’deki tüm parfümeriler, Golden Rose Kiosk ve Shop’larından satın alabileceğiniz Golden Rose Jolly Jewels Oje’nin fiyatı ise 6.25 TL. Golden Rose’un tüm ürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için www.goldenrose.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

2 yorum:

  1. malesef henüz kiosklara gelmemiş kızlar böyle bir koleksiyon olduğundan geldiğinden bile habersiz.. bu markaların eksiği bu işte PR'ın bi haber vermesi lazım gelen soran olursa gelecek deyin diye.. kural budur müşteriye yok denmez.. bitti, gelecek dersin küstürmezsin..

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Ben de denemek için sabırsızlanıyorum. Maalesef çoğu kozmetik satıcısı markalardan, yeni ürünlerden, içeriklerden bir haber :((

      Sil

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev