24 Kasım 2012 Cumartesi

Berr-In'in 2012 – 2013 Sonbahar & Kış Koleksiyonu

Stil sahibi ve sofistike kadınların tercihi olan Berr-In, 2012 – 2013 Sonbahar Kış koleksiyonunda sade ve sıra dışı çizgisinden ödün vermemiş. Markanın yaratıcısı Berrin Eser, lükse sade bir yorum getirerek post-modern geçmişten gelen stili yenilikçi uygulamalarla bütünlemiş.

Asimetrik kesimler, geometrik detaylarla hareketlenen uçuşan kumaşlar, parlak yüzeylerle ahenk içinde yansıtılmış göz alıcı parçalar bu sezon öne çıkıyor. Maskülen detaylarla birleşen feminen tarz ve büyük aksesuarlar Berr-In kadınının güçlü kimliğini vurguluyor. 


 Dantel, tül, şifon, deri, ışıltılı kadifeler ve ipek dokunuşlu kumaşların ağırlıklı kullanıldığı koleksiyonda, krokodil ve piton gibi doğadan canlıların desenleri ile metal detaylar etkileyici silüetler oluşturuyor.Çekicilik ve rahatlığın ön planda tutulduğu Berr-In koleksiyonunda siyahın farklı renklerle birleştiği renk blokları, gece mavisi, zümrüt yeşili, kırmızı tonları, mor, hardal ve kahve tonları göze çarpıyor.Dökümlü ve şık elbiseler ile hem rahatlık ön plana taşınmış.
1 yorum:

  1. Super parcalar var ellerine saglık Berr*ın arkasında ne buyuk bir emek oldugu belli

    Sevgiler Nino

    YanıtlaSil

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev