16 Şubat 2011 Çarşamba

Ünlü tasarımcıların Payless için yarattığı ayakkabılar şimdi Türkiye’de!

İlk kez New York Moda Haftası’nda görücüye çıkmış ve tüm dünyanın hayranlığını kazanmış bir ayakkabıya sahip olmak istemez misiniz?
Amerika’nın en büyük uzmanlaşmış aile ayakkabı zinciri olan Payless ShoeSource, Lela Rose, Christian Siriano ve Isabel Toledo gibi ünlü tasarımcıların eseri olan özel etiketli koleksiyonları, uygun fiyatlarla Türk tüketicisinin ayağına getiriyor.
Dünyada 50 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren ve bugün 4.500 mağazanın üzerinde güçlü bir satış ağına sahip olan Payless ShoeSource’un Türkiye’deki ilk mağazası 16 Şubat Çarşamba günü {Bugün} Cevahir Alışveriş Merkezi’nde açıldı. İkinci mağazasını 26 Şubat Cumartesi günü Optimum Alışveriş Merkezi’nde açmaya hazırlanan Payless ShoeSource, yılın ikinci yarısında İstanbul’da beş mağaza daha açmayı planlıyor.
Payless ShoeSource, tüketicilerin kendi tarz ve ihtiyaçlarına uygun ürünleri bulabilmesini kolaylaştırmak ve en yeni trendleri sergilemek üzere iyi bilinen markaları sunma hedefiyle bir Marka Dünyası stratejisi sunmaktadır. Türk tüketicilere sunulacak ürünler arasında; ekoseli babetler, göz alıcı süslemelere sahip bez ayakkabılar, postacı çantaları, ekoseli el çantaları, Western tarzı çizmeler, desenli takunyalar ve espadriller yer alıyor. Payless ShoeSource’un herkese ve her zevke hitap eden ayakkabılarının ortalama satış fiyatları bayanlar için 49,99 TL, erkekler için 89,99 TL ve çocuklar için 39,99 TL olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev