14 Şubat 2011 Pazartesi

2011 BAFTA Ödülleri


Altın Küre'den sonra, Oscar'dan önce yapılan Britanya Film ve Televizyon Sanatları Akademisi BAFTA ödülleri'nin galibi aday gösterildiği 14 daldan yedisini alan "King's Speech" filmi oldu. Londra'daki Kraliyet Opera Binası'nda yapılan 2011 Bafta Ödülleri'nde King's Speech, en iyi film, en iyi erkek 'Colin Firth', en iyi yardımcı erkek 'Geoffrey Rush' ve en iyi yardımcı kadın 'Helena Bonham Carter' dallarında ödül aldı. En iyi kadın oyuncu ödülü Black Swan'daki performansı ile Natalie Portman'a gitti. Toy Story 3 en iyi animasyon ödülünü alırken David Fincher 'The Social Network' filmiyle en iyi yönetmen ödülünü kazandı. Bakalım kırmızı halıda neler olmuş.


Thandie Newton, Monique Lhuillier'in 2011 Yaz Koleksiyonuna ait straplez elbisesiyle gecenin en şık kadını...


Emma Watson'un ten rengi, tek omuz elbisesi Valentino 2011 Yaz...


Amy Adams'ın nar çiçeği elbisesi Elie Saab 2011 Yaz...


Jennifer Lawrence, Stella McCartney tasarımı siyah straplez elbisesiyle yürek hoplatıyor!!


Emma Stone'un iki renk elbisesi Lanvin'in 2011 Yaz koleksiyonundan...


Julianne Moore'un saç ve makyajına bayıldımmmm. Işıldıyor resmen...


Jessica Alba'nın elektrik mavi elbisesi Versace. Elbisesi, saçı ve makyajı çok başarılı ama takılarını sevemedim ben!!Gerard Butler epey yaşlanmış!

2 yorum:

  1. Thandie Newton gerçekten de gecenin en şık kadınıymış! Emma Watson bence yeni Bond kızı olabilir; bir Bond kızı gibi atletik, seksi ve gençlik dolu görünüyor! Julianne Moore'un pozunu sevmedim, göz makyajı gözlerini küçük mü göstermiş nedir?

    YanıtlayınSil
  2. Gerard Butler değişken birisi aslında ,yani demek istediğim son zamanlarda daha gençleşti :) http://www.youtube.com/watch?v=xAk4y6iLzPc

    YanıtlayınSil

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev