14 Şubat 2011 Pazartesi

2011 Grammy Ödül Töreni


Grammy Ödül Töreni dün akşam {13 Şubat 2011} 53. kez düzenlendi. Los Angeles'daki Staples Center'ın ev sahipliği yaptığı geceye Lady Gaga damgasını vurmuş. MTV Ödül Töreninde giydiği etten elbisenin yankıları sürerken Türk tasarımcı Hüseyin Çağlayan tarafından tasarlanan dev bir yumurta ile törene katılmış Lady Gaga. "Bad Romance" albümüyle Yılın En İyi Kadın Pop Şarkıcısı ve Yılın En İyi Pop Albümü ödüllerini alan genç şarkıcı uzun süre daha konuşulacağa benziyor. Neyse bakalım Grammy'nin kırmızı halısında kimler, hangi tasarımcıyı seçmiş...Geceden elleri dolu dönen! Lady Gaga yumurta içinde kalp çarpıntısı yaşamadı mı acaba? o_OKaty Perry'nin sahnede giydiği kalpli sevimli elbise Giorgio ArmaniJennifer Hudson nasıl incecik oldu yahu! Bravo!! Lacivert asimetrik elbisesi Versace'nin 2010 Kışına ait.


Glee'nin yıldızı Lea Michele'in derin yırtmaçlı elbisesi Emilio Pucci, ayakkabıları Christian Louboutin.Kelly Osbourne'un fiyonklu lila elbisesi Tadashi Shoji’s. Ayakkabıları ise Alexander McQueen.


Eva Longoria'nın siyah - beyaz elbisesi Ashi. Clutch'ı Sergio Rossi ayakkabıları ise Brian Atwood.Gecenin en ışıltılı ikilisi Kim Kardashian ve Heidi Klum.Grammy'nin en cesur ismi Jean Paul Gaultier elbisesiyle kuşkusuz Rihanna.Nicole Kidman'ı son zamanlarda hiç bu kadar güzel görmemiştim. Taze anne Jean Paul Gaultier'in 2011 Couture koleksiyonuna ait straplez elbisesiyle çok güzel görünüyor.16 yaşındaki Justin Bieber'in beyaz takımı D&G.


18 yaşında iki genç oyuncu Miley Cyrus ve Selena Gomez! İkisi de yaşlarına uygun seçim ya - pa - ma - mış.Nicki Minaj, Givenchy'nin 2007 Couture Koleksiyonuna ait "leopar" kostümü ile sıradışı!!Beyonce ve Gwyneth Paltrow gecenin en sıkı fıkı ikilisi olmuşa benziyor. İkisinin seçimi de siyah ve mini...Jennifer Lopez'i bu defa sevemedim! Emilio Pucci elbisesi, Christian Louboutin pabuçları, Cartier mücevherleri ile fazla vamp...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev