23 Ocak 2012 Pazartesi

Golden Rose'dan Holographic Oje

Golden Rose Holographic Oje ile gözlerinizi tırnaklarınızdan alamayacaksınız. 

Tırnaklarda gökkuşağının renkleriyle göz alıcı bir görünüm sağlayan Golden Rose Holographic Oje, onlarca rengi bir arada tırnaklarınıza taşıyor. Moda takipçileri tarafından da beklenen Golden Rose Holographic Oje, tek başına kullanılabileceği gibi, çeşitli oje renklerinin daha gösterişli hale gelebilmesi için de uygulanabiliyor. Işıkta daha canlı, karanlıkta daha metalik renkler elde edebileceğiniz Golden Rose Holografik Oje ile son dönem oje modasına uyum sağlayabilirsiniz.

Gri, pembe, bakır, mor, gül kurusu gibi sezon modası 15 renkten oluşan Golden Rose Holographic Oje Serisi, 2012 yılına damga vuran pırıltılarla güzelliğinizi tamamlıyor.

Sedefli özelliğinin yanı sıra yanardöner parıltısıyla tırnaklarınız, güneşte farklı, geceleri bambaşka parlayacak. Türkiye’deki tüm parfümeriler, Golden Rose Kiosk ve Shop’larından satın alabileceğiniz Golden Rose Holografik Oje’nin fiyatı ise 2,75 TL.
Golden Rose’un tüm ürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için www.goldenrose.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev