9 Ekim 2012 Salı

Max Factor’den gözleri ışıldatan ilk maskara!

Max Factor’ün doğal göz rengini vurgulayan ve daha hacimli kirpikler yaratan yepyeni maskarası Masterpiece Eye Brightening, sadece kirpiklere hacim vermekle kalmıyor aynı zamanda göz rengini vurgulayarak göz çevresinde ışıldama yaratılmasına yardımcı oluyor.

Gözleriniz hem doğal görünsün hem de dikkatleri üzerine toplasın istiyorsanız makyaj uzmanlarının tercihi Max Factor’ün yeni maskarası tam size göre... İçerisinde bulunan ışığı yansıtan parçacıklar sayesinde, doğal göz rengini ortaya çıkarmak isteyenler için geliştirilen yeni Max Factor Masterpiece Eye Brightening, bir yandan hacim ve belirginlik sağlarken bir yandan da gözlere ışıltı katarak doğal göz rengini vurguluyor.

Kahverengi, mavi, yeşil ve ela olmak üzere dört ana göz rengi grubu için özel olarak tasarlanan yeni Max Factor Masterpiece Eye Brightening, gösterişli dokunuşlarını mucizevi ifX fırçası gerçekleştiriyor. Bu fırça, hacim ve belirginliğe sahip kirpikler yaratırken, formülün içindeki ışığı yansıtan metalik parçacıklar ise kirpik yüzeyine tutunarak küçük aynalar gibi ışığı yakalıyor ve yansıtıyor.

Siz de yeni Max Factor Masterpiece Eye Brightening ile çarpıcı ve derin bakışlara sahip olacaksınız.

Yeni Max Factor Masterpiece Eye Brightening’in tavsiye edilen satış fiyatı : 40.50 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev