16 Eylül 2016 Cuma

2017 gelinlik modası

Romantik silüetler, cesur ve ışıl ışıl detaylar...

Bu yıl sonbahara sarkan düğün sezonu halen devam ederken, Oleg Cassini tasarımcıları 2017 koleksiyonları için hazırlıklara başladı bile. Gelecek yılın gelinlik modellerinde romantik siluetler, gelinlerin ışıl ışıl görünmesini sağlayacak bezemeler, cesur ve çekici detaylar dikkat çekiyor. İllüzyon efektler, düşük omuzlar ve ekleme-çıkarma etekler karşımıza çıkmayı sürdürürken, yaka ve sırtta derin dekolteler, büyük fiyonklar, pelerinler, uzun kuyruklar ve uçuşan duvaklar da yepyeni trendler içerisinde yer alıyor.

Gelecek yıl yaka, kollar ve omuzlarda dantellerle oluşturulan illüzyon efektleri daha sık göreceğiz. Romantik düşük omuzlar 2017’ye adeta damga vuracak. Etekleri çıkarılabilen ve toplanabilen pratik gelinlikler, bu yıl daha çok ve farklı şekillerde kullanılacak. Hem derin V yakalarla hem de sırtta cesur dekolteler karşımıza çıkacak. Her detay gelinlerin ışıl ışıl görünmesine yardımcı olacak; bezemelerde, pullar, payetler, kristaller ve 3 boyutlu çiçekler gibi zengin detaylara sıkça yer verilecek. Bunlara ek olarak uzun kuyruklu asil modeller, açık hava düğünlerine uygun uçuşan duvaklar, her tarzdan pelerinler ve özellikle eldivenlerle kombinlenen büyük fiyonklu nostaljik modeller öne çıkacak.

Koleksiyonlarında klasik modellerin yanı sıra günümüz trendlerini yakalayan özgün çizgilere de yer veren Oleg Cassini, 2017’de de gelinlerinin hayallerini şekillendiren tasarımlarıyla karşımızda olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev