18 Ağustos 2016 Perşembe

Tommy X Gigi

Tommy Hilfiger ve Gigi Hadid'den Tommy X Gigi koleksiyonu

Tommy Hilfiger 2016 Sonbahar sezonu için Tommy X Gigi ortak koleksiyonunu moda tutkunlarının beğenisine sunuyor. İlk kez tommy.com’da moda severlerle buluşan koleksiyon, Tommy Hilfiger ve süper model Gigi Hadid tarafından tasarlandı. 
Bu özel kapsül koleksiyonda, kadın spor giyimi ve ayakkabıların yanı sıra saat ve gözlük gibi aksesuarlarla birlikte THE GIRL parfüm de yer alıyor. Tasarımlarda Hilfiger’ın imzası olan “klasik Amerikan cool” tarzı, Hadid’in modern stillere getirdiği özgün yorumlarla buluşuyor. Temel denizci giysileri, net kesimlerle, düğmelerden zikzak desenlere, bahriyeli armalarından işleme ve denizci çizgilerine kadar çeşitli süslemelerle yeni görünümler kazanıyor. Sportif şık siluetler; feminen şifonlar, sıcacık kalın örgü kazaklar ve zarif deri parçalarla modernize ediliyor. Ruhu genç ve havalı görünümler, Gigi’nin deniz temalarına kattığı eğlenceli ve romantik yorumları yansıtıyor.

Tamamı tommy.com’da görülebilen koleksiyon 1 Eylül 2016 gününden itibaren siteden satın alınabilecek. Ayrıca 10 Eylül’de dünya çapındaki Tommy Hilfiger mağazalarında ve seçkin toptancılar aracılığıyla satışa sunulacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev