20 Ağustos 2012 Pazartesi

Topshop 2012 & 2013 Sonbahar - Kış koleksiyonu

Sürekli gelişen moda vizyonuyla stil sahibi kadınlara ihtiyaç duydukları herşeyi sunan Topshop 2012 - 2013 Sonbahar & Kış koleksiyonu maskülen ve feminen tasarımları bir arada sunuyor. Birbirinden farklı dört temadan oluşan koleksiyon, stiline hareket getirmek isteyen kadınlar için yaratıcı alternatifler sunuyor.


Modanın favori devirlerinden 60’lı yılların stili ile tasarlanan Factory Girl temasında sevimli ve feminen detaylara rastlanırken, ekose desenli skinny pantolonlar, bol kesim kazak ve monokrom renkli hırkalar koleksiyonun dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor. Büyük düğmeler, okul çantaları ve klasik köpekdişi baskılar bu sezonun en güçlü öğeleri.


Rahat, hafif ve işlevsel kumaşların kullanıldığı Scandi Girl temasında yumuşak koyun yünü, suni kürkler ve açık renkteki bol örgülü kazaklar hafifletilmiş dokusuyla kadınların beğenisine sunuluyor. Koleksiyonda yer alan sade İskandinav tarzını yansıtan kolsuz elbiseler, düğmeli gömlekler ile çekici bir stil yaratıyor. Vintage kotlar ve yarım çizmeler koleksiyonu tamamlayan ayrıntılar olarak dikkat çekiyor.


Pennysylvanian Military temasında hiç kural yok! Maskülen detayların sıklıkla kullanıldığı temada sezonun trendi bol tasarımlar ve kamuflaj detayları ön planda. Sezonun gözdesi zarif süslemeler ve çiçekli desenler ise kadınların vazgeçilmez parçalarından olacak. Temada yer alan dantelli midi elbiseler erkeksi detaylarla birlikte kullanılarak yenilikçi bir yorumla kadınların beğenisine sunuluyor.


Topshop’un Sensationalist temasında payetli parti kıyafetleri sezona göz alıcı bir parlaklık katarken mücevherler ile kaplanmış gömlekler kadınların ışıltısını yansıtıyor. Diz üstü püsküllü elbiseler cesur bir görüntü yarartırken, sezonun parıltılı bir şekilde başlamasını sağlıyor. Sensationalist genel olarak biraz gotik ve ağırlıklı olarak rock ‘n’ roll temasını yansıtıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev