14 Mayıs 2012 Pazartesi

Max Factor False Lash Effect 24 Maskara

Karşınızda False Lash Effect 24! Max Factor’den en son maskara yeniliği…

Etkileyici bakışlara sahip olmak kadınlar için önemlidir. Etkileyici bakışların sırrı da maskara uygulanmış, çarpıcı kirpiklere sahip olmaktır. Ancak ne var ki, gün içinde maskaranız yavaş yavaş etkisini yitirir ve günün sonunda ilk uyguladığınızda elde ettiğiniz çarpıcı görüntüden eser kalmaz. 

False Lash Effect 24’ün özel formülü her bir kirpiği kökten uca kadar etkin biçimde sararken; özel olarak tasarlanmış büyük fırçası ile kirpiklere daha büyük bir temas alanı sağlıyor; böylece formül kirpikler üzerinde kayıyor ve kirpiklere 24 saate kadar dayanan göz alıcı hacim sağlıyor.

Cesur olun ve kirpiklerinizin görünümünü ruh halinize uygun seçtiğiniz False Lash Effect Ailesi ile değiştirin. False Lash Effetc Ailesi 3 farklı maskarasıyla, size hayallerinizdeki etkileyici bakışlara sahip olma fırsatı sunuyor. False Lash Effect Ailesi’ni tanımaya ne dersiniz: False Lash Effect’in ilk üyesi False Lash Effect’in büyük fırçası hacim veren formülüyle birlikte hareket ediyor ve kirpiklerinizde hayal bile etmediğiniz bir takma kirpik etkisi yaratıyor. False Lash Effect Fusion, kirpiklerinde %100’e varan dolgunluk ve uzunluk isteyenler için idealken; Max Factor Ailesi’nin yeni üyesi False Lash Effect 24 ile günboyu gözalıcı kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Günboyu maskaranızı tazelemenize gerek kalmadan, 24 saat uzun ve dolgun kirpiklerle büyüleyici bakışlara sahip olabilmek için artık Max Factor Lash Effect 24 Maskara‘yı makyaj çantanızdan ayırmayın. Çünkü, Max Factor False Lash Effect 24 Maskara, bakışlarınızla büyülemek istediğiniz anlar için ideal...

Max Factor False Lash Effect 24 Maskara’nın tavsiye edilen satış fiyatı: 45.50 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev