14 Kasım 2011 Pazartesi

Burt's Bees artık Türkiye'de!

Türkiye'nin ilk ve tek 'Gerçek Doğal' cilt bakım ürünleri markası Burt's Bees Boynerlerde ve Eczanelerde satılmaya başladı. Doğadan gelen en iyisidir ve vücudumuzda ancak en iyi içerikler en doğru sonuçları verebilir felsefesiyle hareket eden Burt's Bees adından da anlaşılacağı üzere arılardan gelen doğal içerikleri ürünlerinde kullanıyor.


Burt's Bees Aydınlık Veren Seri'nin en iddialı ürünlerinden biri olan Burt's Bees Arı sütü içeren ve Cilde Aydınlık veren gece kremi'ni kelimelere sığdırabilmek için Kraliçe Arı'nın mucizelerle dolu hikayesini anlatmak gerek.

Kraliçe Arı'nın besin kaynağı olan Arı Sütü, Amino Asit, A, C, D, K Vitaminleri, B Vitamini türevleri gibi 134 besin öğesi içerir. Arı Sütü'nün arıların yaşam döngüsünde önemi çok büyüktür, yeni doğan bütün arılar ilk 3 gün boyunca Arı Sütü ile beslenir. Daha sonraki günlerde bal ve polen ile beslenmeye başlayan arılar işçi arıya, Arı Sütü ile beslenmeye devam eden arılar kraliçe arıya dönüşür. Kraliçe arı hayatı boyunca Arı Sütü ile beslenir. Bu zengin içerik, kraliçe arının işçi arılardan 40 kat uzun yaşamasının kaynağıdır. Kraliçe arı hastalıklara daha dirençlidir, günde kendi ağırlığının iki katı kadar yumurta üretebilmektedir.
İşte Arı Sütü içeren Burt's Bees Radiance Night Cream with Jelly - Ari Sutu Iceren ve Cilde Aydınlık Veren Gece Kremi, arılardan gelen bu mucizeyle doğal bir ışıltıya sahip, daha genç görünümlü bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor.
Burt's Bees gece kreminin cildinizde gerçekleştireceği mucizeler:
* Cildinizi aydınlatmaya ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya destekler.
* İçeriğindeki Biberiye ve Çam Ağacı özleri ile yoğun bir gece bakımı sağlar.
* Cildi nemlendirmeyi ve pürüzsüzleştirmeye destek olur.
Burt's Bees Radiance Night Cream with Jelly - Cilde Aydınlık Veren Gece Kremi Boyner Mağazaları ve Eczanelerde satılıyor. 110 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev