28 Ağustos 2014 Perşembe

Neslişah Alkoçlar & Engin Altan Düzyatan evlendi

Hülya Koçyiğit'in büyük torunu, Alkoçlar Otelleri'nin sahibi Gülşah - Ender Alkoçlar'ın kızı Neslişah Alkoçlar, aktör Engin Altan Düzyatan ile Hayal Kahvesi Çubuklu 29'da evlendi.


İlişkileri baştan beri çok konuşulan Neslişah Alkoçlar & Engin Altan Düzyatan çifti düğün günü oldukça mutlu görünüyor.


Neslişah Alkoçlar'ın eteği tüllerle bezeli straplez gelinliği bana daha önce giydiği bu dantel gelinliği anımsattı. Birebir aynısı değil belki ama yıllar geçmesine rağmen demek Neslişah Alkoçlar'ın gelinlik zevki demek hala aynı kalmış.


"Evet" dedikten sonra...Aslışah Alkoçlar, Selma Çilek tasarımı seksi elbisesiyle gecenin en dikkat çeken isimlerinden biri olmuş.


Anneanne Hülya Koçyiğit'in bahçesinde düzenlenen kına gecesinde ise Neslişah Alkoçlar
 Selma Çilek tasarımı beyaz renkte dantel bir elbise giymiş.
Elbise hoş ama ayakkabı seçimi tüm zarafeti gölgelemiş.

Neslişah Alkoçlar, 2009'da Batu Aksoy ile yaptığı evliliğinde giydiği Elie Saab gelinliğini merak ediyorsanız bu yazıya da göz atabilirsiniz.

4 yorum:

  1. İlk düğünündeki saçı makyajı daha güzeldi. Kilo almış. Allah mesut etsin.

    YanıtlayınSil
  2. dügün, gelinin basrolde olmasi gereken bir gün .dügüne katilanlarin daha sade ,pastel kiyafetler giymesi gerekiyor,ama maalesef türkiye de bunu cok az insan biliyor.

    YanıtlayınSil
  3. Engin altanin boyle sosyetenin icinde olmasina bi turlu alisamadim ben onu cihangirdeki mutevazi hallerini daha cok seviyordum bu kiz buyu yapti kesin

    YanıtlayınSil

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev