21 Kasım 2016 Pazartesi

Yves Rocher'ın "Yeni Yıl Özel Koleksiyonu"...

Yves Rocher Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları’nın Yeni Yıl Özel Koleksiyonu ile Sevdiklerinizi Gülümsetin!

Yves Rocher’nin yılbaşı özel koleksiyonunda makyajdan, vücut bakımına birbirinden güzel hediye seçenekleri yer alıyor. Banyo rutininizde bile yılbaşı ruhunu yaşamak istiyorsanız armut ve kakao, badem ve kızılcık, baharat ve mandalina içerikli duş jellerinin keyfini çıkarın. Tüm bu içeriklere sahip el sabunu, dudak balzamı, el kremi ve vücut losyonu ve EDT ile rutininizi tamamlayabilir. Yılbaşı soflarınıza romantik bir dokunuş katmak isterseniz, aynı içeriklere sahip mumlardan alabilirsiniz.

Makyaj ürünleri, ten, göz, dudak için ayrı oluşturulmuş. Göz makyajınız için akçaağaç, çam yeşili, gri, haki, hardal ve kahve renk seçenekleri ile jumbo göz kalemleri ve özel zevkler için geliştirilmiş 5’li Yılbaşı Özel Far Paleti yer alıyor. Parti havasında bir göz bir makyajı yapmak için üretilen farların içeriğinde, farlara yumuşacık dokusunu veren Pirinç Özleri yer alıyor. Çekici bir göz makyajı ile oluşturduğunuz görünümünüzü, yumuşacık dokusuyla dudakları kaplayan Parlak Kalem Ruj’un kırmızı tonu ile tamamlayabilirsiniz. Koleksiyonun gözde ürünlerinden 5’li ruj palet, Aydınlatıcı Mozaik Pudra ve Oje Aydınlatıcı ise daha şimdiden makyaj çantanızın vazgeçilmezi olmaya aday.


Yves Rocher Işıltılı Mozaik Pudra 74.90 TL


Yves Rocher 5'li Ruj Paleti 69.90 tl


Yves Rocher El kremi (Badem-Kızılcık) 75 ml, 21.90 TL

Aralık ayı itibari ile tüm Yves Rocher mağazalarından ulaşabileceğiniz ürünlerle, bu özel geceye hazırlanmak istiyorsanız sizlere en yakın Yves Rocher mağazasını seçmeye ne dersiniz?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev