9 Şubat 2016 Salı

Cartier'in yeni mini çantaları "Mini C de Cartier"

Mini C de Cartier, Cartier’nin daha önce beş mücevher renginden ilham alarak tasarladığı C de Cartier Koleksiyonu’nun en küçük formu ve renk seçiminde bu sefer doğal taşlar ve doğanın yarattığı tonlardan ilham alıyor. Tüm canlıların hayat kaynağı olan doğanın enerji veren özelliğini modellerde ve renklerde sunmak isteyen bu yeni tasarım, kullanım açısında eğlenceli ve farklı olarak öne çıkıyor.


Mini C de Cartier, Cartier’nin asil duruşunu sportif stille birleştiren, şehirli kadının çanta kullanımını göz önüne alarak hafif, boyut olarak kullanışlı, her yerde, her ortama farklı kıyafetlerle uyum sağlayabilen bir stil çantası.
Mini C de Cartier, kısa sapları ve çıkartılıp tekrar takılabilen uzun sapı ile monoton bir çanta modeli yerine, kullanımı rahat bir çanta olarak tasarlanmış.Mücevher ve taşlardan aldığı ilhamı her zaman tasarımlarına uyarlayan Cartier, Mini C de Cartier’yi yine bu öğelerden ilham alarak beş farklı tonda tasarladı. Altın sarısı, doğada demirle birlikte harmanlanan özel bir taş olan peridot yeşili, papatya sarısı, farklı pembe tonlarında doğada özel bir taş olan morganit pembesi ve lal taşı kırmızısı spinal kırmızısı, Mini C de Cartier’nin yeni renklerine ilham oldu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev