9 Nisan 2013 Salı

Golden Rose Jolly Jewels ojelere yeni renkler

Golden Rose tarafından Türkiye’de ilk kez üretilen ve piyasaya çıktığı ilk andan itibaren tırnaklarda ışıltı modası yaratan Jolly Jewels Oje Serisi, şimdi de yepyeni renkleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.

Tırnaklara kazandırdığı göz alıcı görünümün yanı sıra renkleriyle de dikkat çeken Golden Rose Jolly Jewels Oje Serisi, yeni renkleriyle son dönemin metalik renk ışıltı trendiyle tırnakları süslüyor.

Camgöbeği yeşili, mor, kırmızı, pembe, altın, gümüş, beyaz üzerine renkli pırıltılı olmak üzere sezon modası 17 rengine ek olarak 6 yeni rengiyle Golden Rose Jolly Jewels Oje Serisi, iddialı tırnaklarla güzelliğinizi tamamlıyor. Pırıltılı özelliğinin yanı sıra mücevher görünümlü yapısıyla da tırnaklarınızda son yılların ışıltı modası ile ön plana çıkacak.
Golden Rose Jolly Jewels Oje’yi uygulamak da çok kolay. İsterseniz dilediğiniz renkteki ojenizin üzerine bir kat uygulayarak ışıltılı ve parçalı simlerden oluşan mücevher etkili bir görünüm yakalayabilir, isterseniz de tek başına ışıltıların oluşturduğu renkle sofistike tırnaklar yaratabilirsiniz.
Türkiye’deki tüm parfümeriler, Golden Rose Kiosk ve Shop’larından satın alabileceğiniz Golden Rose Jolly Jewels Oje’nin fiyatı ise 6.25 TL.

Golden Rose’un tüm ürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için www.goldenrose.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

1 yorum:

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev