7 Ocak 2015 Çarşamba

Çocuk ve genç odaları için duvar kağıtları

Rasch markasının çocuk ve genç odaları için tasarladığı yeni duvar kağıdı koleksiyonu Kids&Teens ile renkli bir dünyayı keşfe çıkın!

Duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch markası, çocukların ve gençlerin canlı ve enerjik dünyasından ilham alarak hazırladığı yeni koleksiyonu Kids&Teens ile birbirinden farklı renk ve desenlerde duvar kağıdı seçenekleri sunuyor.

Koleksiyonda kullanılan kırmızı, turuncu, mavi gibi canlı renkler çocuk odalarına hareketli ve enerjik bir hava katacak, araba, baykuş gibi hayali arkadaşlar da çocukların renkli hayal dünyasına eşlik ederek, onların birer süper kahramanı olacak. Özellikle pop-art temalar, jean desenler ile gençlerin stilini de yansıtan Kids&Teens koleksiyonu; sadece gençleri değil yetişkinleri de cezbedecek farklı pek çok tema sunarken, siz de güzel bir müziğin ritmine kapılabilir, yeni bir ülkeyi keşfe çıkabilir, hatta içinizdeki çocuğun sesini dinleyebilirsiniz.
Rasch markasının Kids&Teens koleksiyonuna ait duvar kağıtlarının 1 rulo (5 m2) için tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı; 30 Euro + KDV’dir. 

1 yorum:

  1. merhaba buralarda yeniyim bloguma uğrarsanız çok sevinirim :)
    http://merveuzzun.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev