26 Temmuz 2014 Cumartesi

Converse çılgınlığı bitmez!

20. yüzyılın başlarında ortaya çıkan ve kısa bir süre sonra tüm dünyayı etkisi altına alan Converse ayakkabı hem rahatlığı hem de tarz sahibi olması sebebiyle özellikle gençler tarafından çok seviliyor.


Sokak modasının olmazsa olmaz parçalarından biri haline gelen Converse'ler 7'den 70'e herkesin ayağında. Hem bol renk seçeneği hem de farklı desenleriyle sadece bir çift değil birkaç çift alınarak, her tür stille kombine edilen bu sneakerslar sadece spor giysilerle değil kimi zaman takım elbiseyle, hatta gelinlik altına bile giyilir hale geldi.


Son dönemde "Ayakkabı sıkıcıdır, sneakers giy" ve "Ayakkabı sabah koşuya çıkar, sneakers sabah eve döner" gibi sloganlarla ülkemizde sneakers tipinde de en sevilen marka olmaya devam eden Converse'i, dükkan dükkan dolaşmadan Hepsiburada.com'la ayağınıza kadar getirtebilirsiniz.

 Hepsiburada.com'un ayakkabı mağazasının popüler markalarından biri olan Converse'in en sevilen modelleri, en çok alınan ürünleri parmağınızın ucunda, bir tıkla kapınızda. Hepsiburada.com ayrıcalığıyla, kaçırılmayacak fiyatlarla, kolay kolay bulunamayacak modellerle, hızlı gönderi ve kargo bedava gibi fırsatlarla Converse ürünlerini kaçırmayın, siz de tarzınızla yaşayın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev