10 Mayıs 2011 Salı

Biraz alışveriş...

Yurt dışı online kozmetik alışverişi artık yasak biliyorsunuz! Dilerim en kısa zamanda yasalarda gerekli düzenlemeler yapılır, makul bir vergilendirme uygulanır ve her iki tarafta mağdur olmadan bu tatsız sorun çözülür. Şimdilik tek yapmamız gereken beklemek, eldeki stoklarla yetinmek! Bende bu yasağa takılmadan elime ulaşan son parti alışverişlerimden bahsetmek istiyorum. Bir kısmı Strawberry bir kısmı ise -şimdilik serbest olan- Markafoni, Limango, Trendyol ve Gitti Gidiyor'dan. Neyse çok fotoğraf olduğu için girişi fazla uzatmayayım :p

 


Mac Mineralize Blush - Dainty, 40 TL İçerisinde ışıltıları olan tam bir şeftali...

Bunlar Strawberry'den. Calvin Klein pembe lip gloss çileğin hediyesi. Mac Dainty allığı çok beğendim, iyi ki almışım. Calvin Klein 126 Azure, mavi far ise nasıl güzel bir renk anlatamam! 13 TL'ye almıştım. Clarins'in bu portakallı lip gloss'u çok lezzetli haberiniz olsun :DClarins gloss 18 TL Lezzetli demiştim size o_OFondötenlerle aram hiç iyi olmadı benim. Problemli bir cildim de olmadığı için hayatım boyunca 1 şişe fondöteni bile bitiremedim! Bir kaç defa aldım ama kullanamadığım için bozuldular hep! Ben stick, concelaer kadınıyım! Bu Stila Perfecting Foundation'i de yıllar önce kullandığım Loreal stick'e benzettiğim için aldım. İyi ki de almışım! 12 TL gibi bir şeydi fiyatı Strawberry'de ama yasaklar sebebiyle bir daha alamayacağım galiba :((Scott Barnes Chic Palette - Posh. Bu da çilek'ten alındı. Koyu renk elmacık kemiklerinin altına, orta renk elmacık kemiklerine, açık renk ise yanakların vurgusunu arttırmak için kullanılıyor. 15 gr'lık bu palet sadece 18 TLSally Hansen 550 tam bir mercan rengi çok sevdim ben! O kadar canlı bir ton ki gözlerimi ellerimden alamıyorum :) Bir ara elimdeki halinin fotoğraflarını da eklerim. Limango'dan 8,9 TL'ye almıştım...Sally Hansen Cuticle Remover'ı Limango'dan aldım. Bu jeli tırnak etlerine sürüp 30 sn, 1 dakika kadar bekliyor sonra etleri ittiriyorsun. Manikür yapmış kadar olmasa da güzel bir görünüme kavuşuyor parmaklarınız! 18,9 TL'ye almıştım..


Tchibo'dan anneler gününe özel ücretsiz kargo diye mail gelince ışınlandım hemen siteye. Ne zamandır fularlarım için böyle bir askı aradığım için sepete attım hemen! Bir baktım sepetimde 100 gr'lık 1 kavanoz da kahve var :D Askı doğurmuş anlaşılan deyip siparişi tamamladım!
Ben mesut, onlar mesut, bu masal da burda bitti işte! Yeni alışverişlerde görüşmek dileğiyle...
Markafoni, Limango ve Trendyol'a üye olabilmek için annelerlehayatadair@gmail.com adresini referans gösterebilirsiniz.

1 yorum:

Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler..

Alev